CZĘŚCI

Prowadzimy sprzedaż części i materiałów eksploatacyjnych do samochodów Land Rover zarówno oryginalnych jak i zamienników. Stale dostępne jest ponad sto pozycji z podręcznego magazynu. Bardziej wymyślne zamówienia realizujemy w terminie 24-48 godzin, a jeśli usterka jest bardzo egzotyczna i poszukiwanej części nie ma akurat w kraju to czas oczekiwania wynosi od 7 do 20 dni.

 

Oferujemy produkty takich firm jak UP, Maxi-Drive, King Spring, Bearmach, Bilstein, Old Man Emu, Procomp, Lucas, Britpart, Allmakes, Hi-Lift, Deflex, akumulatory Jenox, oraz opony BFGoodrich, Simex, Fedima, Maxxis.

 

Całość oferty jest także dostępna w sprzedaży wysyłkowej, a części używane oferujemy także przez portal internetowy www.allegro.pl .

 

Nie jest żadną tajemnicą iż głównym dostawcą części zamiennych jest krakowski LANDSERWIS/British Garage wraz z oddziałami zamiejscowymi, aczkolwiek czasy się zmieniają i współpracujemy także z kilkoma innym firmami tj: Land Parts System oraz m-AUTOMOTIVE . Polityka cenowa uwzględnia bonusy dla stałych i dużych klientów, zarówno co do cen, form jak i terminów płatności.